Pyetjet e Fundit

Era keqe

Prsh Doktoresh deshta me jav bo nje pytje kam nje problem era e keqe ne vagin nje kohe me eshte hequr mbasi i kam perdorur barnat qe mi ka dhan gjinekogja po prap tasht kam fillu te kem mardhenje dhe era ka fillu perseri barnat e kan emrin clyndamicin dhe lactogyn a osht dicka rrezik […]

Lidhja

Pershendetje, jam nje vajz shume e re 18 vjeqare.Jam ne nje lidhje serioze familjare dhe jam gati per mu feju.Problemi im eshte se kam nje te dashur jo stabil dhe ka fillu t jete shume i luhatshem.Ne fillim ka qene shume i mire edhe kur eshte i qete eshte shume i mire, po fjalet e […]

Crregullimei hormonal seksual

Pershendetje! Si fillim uroj te me ktheni pergjigje. Nje muaj e gjysme me pare njoha nje djale online rastesisht dhe filluam te flisnim dhe gjerat po shkonin shume mire. Ai ishte shume i mire shume i sjellshem dhe shume i vemndshem ndaj meje. Kjo ishte arsyeja qe filloja ta pelqeja. Ne njohje e siper po […]

Psikolog

Pershendetje deshta te filloj me psikoterapi po nuk e di me cilin psikolog te konsultohem mundesisht rrethin Gjakove-Peje . Faleminderit paraprakisht

Lajmet

PLOTESONI PYETESORIN

June 27, 2017

Ky pyetësor është formuluar për të kuptuar më shumë rreth njohurive të shoqërisë kosovare mbi shëndetin mendor dhe atë fizik, shkallës së stigmës, e cila e përcjellë kërkimin e ndihmës profesionale. Poashtu ky pyetësor dëshiron të vlerësoj kënaqësinë e përdoruesve të webfaqes www.nukjevet.net Ju lusim që të ndani pak nga koha juaj për të plotësuar […]

Video

https://www.youtube.com/watch?v=WwMYVxFphgw

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: