Pyetjet e Fundit

Shtatzania

Pershendetje deshta me jav bo nje pytje un jam shtatzan ne javen e 9 por po kom shum te vjedhura ne mengjes , kam tableta qe mduhet ne mengjes me i perdor qe dy dit ren jom ti vjedh po mas 2 or qe i kom pi tabletat , a ndikon dicka te beba pershkak […]

Udhetim

Pershendetje” doja tju pyesja per dicka sa e veshtire eshte te udhetosh me Aeroplan kur je i diagnostikuar me Ankth kjo vlen edhe per mua sepse sdi si te veproj kam frike

Shtatzania pas abortit

Prsh jam nje vajze 14 vjece dhe me date 26 gusht 2022 kam kryer nje abort dhe kete muaj me lindi si deshire qe ta ferkoj a mund te kem ngel shtatzënë ose a mundt te ndodh

shtatzania

pershendetje qe 1vit jam martuar dhe nuk po mbes shtatzene, menstracionet i kom te rregullta cdo 28 dite, kemi bere kontrolle ne mjek dhe une e burri jemi mirë jam shum ne marak pse spo mundem te mbes shtatzane, me pas po fillon stresi mendime negative sikur cfare do ndodh sikur te mos mundem te […]

Lajmet

PLOTESONI PYETESORIN

June 27, 2017

Ky pyetësor është formuluar për të kuptuar më shumë rreth njohurive të shoqërisë kosovare mbi shëndetin mendor dhe atë fizik, shkallës së stigmës, e cila e përcjellë kërkimin e ndihmës profesionale. Poashtu ky pyetësor dëshiron të vlerësoj kënaqësinë e përdoruesve të webfaqes www.nukjevet.net Ju lusim që të ndani pak nga koha juaj për të plotësuar […]

Video

https://www.youtube.com/watch?v=WwMYVxFphgw

Nukjevet

March 17, 2016

Na përcjellni edhe në: