Pyetjet e Fundit

Lumturia

Nuk arrij te shijoj lumturin asnjer deri ne fun . Kur ndodh dicka e bukur e perjetoj per momentin me pas me gjen me t vogel qe ndodh m duket sikur e gjitha shembet apo prishet .

Frika

Ndjehem shum mire kur flas me x djal ndjej qetsi kur e takoj e perqafoj te njejten gjeee me thot dhe ai . Situata eshte ndryshe kur e takoj por n momentin qe ndahem ndjej frik kur nuk me shkruan edhe nuk ju pergjigjet mszh t miaa . Ndodh qe t mos me shkruaj gjat […]

personalitet

pershendetje, deshta te ndaj me ju nje problem qe me streson shum, jam tip pak ne vete dhe e kam veshtir ne fillim te miqesohem me njerez te rinj apo te filloj biseda, pershembull me gocat e kam te veshtir te ja filloj ndonje bisede apo te shkruaj pasi me lindin shum mendime ne koke […]

Gjinekologjii

Persh. Jam 23 vjeqe qe ni vit tentoj per shtatzani pa sukses. Kam ber kontroll gjinekologjik dhe me kan dalur disa infeksjone ureaplasma dhe perdora antibiotik por ne eho me ka dalur mitra AVF Deshta tju pyes se qka domethene dhe a me pengon qe te mbes shtatezene??

Lajmet

PLOTESONI PYETESORIN

27/06/2017

Ky pyetësor është formuluar për të kuptuar më shumë rreth njohurive të shoqërisë kosovare mbi shëndetin mendor dhe atë fizik, shkallës së stigmës, e cila e përcjellë kërkimin e ndihmës profesionale. Poashtu ky pyetësor dëshiron të vlerësoj kënaqësinë e përdoruesve të webfaqes www.nukjevet.net Ju lusim që të ndani pak nga koha juaj për të plotësuar […]

Video

https://www.youtube.com/watch?v=WwMYVxFphgw

Nukjevet

17/03/2016

Na përcjellni edhe në: