Rreth Nesh

Informatat dhe sugjerimet tuaja mund të derjtoni në adresen tone elektronike: [email protected]

Nuk je vet është webfaqe këshilluese e cila ju dedikohet të rinjve dhe paraqet një mjedis te sigurtë që të shprehin preokupimet e tyre më intime përmes internetit, dhe në të njëjtën kohë të marrin këshilla profesionale nga ekspertë të lëmive të ndryshme

Kjo web faqe këshilluese ka për qëllim që të ju ofroj të rinjve mundësi këshillimi dhe ndihmë për brengat e tyre me te cilat ballafaqohen gjate rritjes dhe  përditshmërisë së tyre.

Kjo formë e këshillimit e bën më të lehtë qasjen e të rinjëve tek ndihma profesionale nga ekspertë të fushave të ndryshme, të cilët do të jenë të gatshëm të përgjigjen në pyetjet e tyre lidhur me brengat e tyre më intime me të cilat ata ballafaqohen sidomos gjatë adoleshencës.
Qëllimi i kësaj faqeje është t’u ofrojë  këshillim profesional, falas dhe në formë plotësisht anonime të rinjve.

Kjo uebfaqe ka për qëllim të mbulojë mungesën e shërbimeve këshilluese për të rinjë në shkolla dhe institucionet shëndetësore.

ralph lauren uk sale ralph lauren hoodie cheap ralph lauren cheap tracksuit cheap ralph lauren jackets ralph lauren cheap sale ralph lauren sale uk cheap ralph lauren polo shirts ralph lauren girls 2015 ralph lauren hoodie sale ralph lauren cheap cheap ralph lauren tracksuit polo ralph lauren uk ralph lauren shirts outlet ralph lauren jeans sale polo ralph lauren outlet uk
nike air max billig nike free billig billige nike free 2.0 nike air max 2015 herren nike air max white nike billig kaufen nike air max 90 billig nike free 3.0 billignike wmns air max 90 essential nike schuhe billig nike free 5.0 billig nike air max billig nike air max 90 billig nike laufschuhe damen sale nike billig
tracolla louis vuitton louis vuitton outlet louis vuitton sito ufficiale borse louis vuitton outlet online bauletto louis vuitton louis vuitton borse prezzi borsa louis vuitton portafoglio louis vuitton borsa louis vuitton prezzo outlet louis vuitton louis vuitton milano louis vuitton sito ufficiale
air max 1 noir nike free 5.0 pas cher air max pas cher homme nike blazer low air max pas cher homme nike air max classic Nike Air Max 1 Pas Cher nike blazer pas cher femme chaussure nike femmenike air max 1 pas cherair max 1 femme pas cherNike Air Max 1 pas cher 2015basket air max pas cherair max 1/90 pas cher
ralph lauren uk sale
cheap michael kors bags michael kors outlet uk borsa louis vuitton louis vuitton outlet online louis vuitton taschen outlet
christian louboutin sale uk cheap christian louboutin shoes christian louboutin outlet uk christian louboutin shoes Christian louboutin outlet
borsa louis vuitton christian louboutin shoes louis vuitton outlet online Christian louboutin outlet
Cheek Expanders for Dental dental kits low georgetown 11s jordan 11 low bred jordan 13 low bred low bred 13s jordan 7 lola bunny jordan 7 lola bunny metallic silver 5s low georgetown 11s metallic silver 5s jordan 11 low bred jordan 11 low bred dental mouth opener hare 7s louis vuitton outlet jordan 7 hare jordan 13 low bred jordan 5 metallic silver jordan 5 cement tongue
michael kors sale michael kors outlet uk louboutin uk christian louboutin sale louboutin uk louboutin uk christian louboutin uk louboutin uk adidas Yeezy Boost michael kors uk michael kors outlet michael kors uk louboutin uk louboutin sale michael kors sale michael kors outlet uk louboutin shoes michael kors outlet uk michael kors sale michael kors outlet uk
michael kors handbags nikeairmax1 louisvuittonoutlet nikeairforce1 nikeairmax90 borselouisvuitton michaelkorsoutelt nikefreesale nikeairmax1 nikestore
louis vuitton sito ufficiale michael kors uk sale
ralph lauren outlet UK polo ralph lauren factory store nike schuhe günstig nike free günstig online bestellen cheap ralph lauren outlet ralph lauren gilet ralph lauren tracksuit nike outlet online ralph lauren outlet online ralph lauren long sleeve polo
cheap louboutins nike free 3.0 herren christian louboutin discount christian louboutin discount cheap christian louboutin uk louboutin uk christian louboutin daffodile nike air force damen cheap christian louboutin shoes uk christian louboutins uk outlet online
louis vuitton borse outlet
louis vuitton portafogli louis vuitton borse outlet borse louis vuitton outlet Cheap michael kors bags sale borse louis vuitton outlet Michael kors bag uk sale handbags outlet uk handbag borsa louis vuitton bauletto louis vuitton
sac louis vuitton femme louis vuitton soldes sac louis vuitton femme


Web faqja adminitrohet nga administratori i cili  editon dhe publikon vazhdimisht tema të ndryshme, pranon pyetjet, i përcjell ato tek eksperti relevant dhe më pas publikon përgjigjjet brenda afatit kohor të caktuar brenda 72 orëve (në rast se pytjet janë urgjente, që konsiderohet se dikush është në rrezik koha e përgjigjes që ofrohet është brenda disa orëve).

Grupi i ekspertëve të cilët ofrojnë këshilla profesionale e bëjnë këtë në formë vullnetare. Grupi përbëhet nga ekspert të profileve të ndryshme si: psikolog, psikiatër, doktor të përgjithshëm, gjinekolog, sociolog, dermatolog, internist, urolog, ortoped, nutriconist, etj.

Në të njëjtën kohë kjo web faqe siguron informata për të rinjtë në lidhjë me çështjet dhe brengat e tyre duke postuar rregullisht video ligjerata edukukative, artikuj të ndryshëm të shkuara nga ekpertë vendor dhe ndërkombëtar.

Të gjitha informatat dhe sugjerimet tuaja mund të na drejtoni në: [email protected]

Kjo webfaqe i dedikohet të rinjëve të moshës 12-25 vjeçare

Na përcjellni edhe në: