vuaj nga egoizmi i tepert se di arsyjen

vuaj nga egoizmi i tepert se di arsyjen

jom femer shum egoiste,mendoj vetem per veten,i urrej te gjith dhe gjithqka skam ndonje hobi pos hobit per te lenduar njerzit ne mnyra te mshefta jo direkte ngase ne pamje te jashtme e jepi imazin si e urt,e ndrojtur e me te mira por sjam aspak ashtu madje mka hup respekti edhe per familjen tem edhe pse mdojn e kujdesen shum per mu hala pastaj edhe per shoqni e per gjithqka tjeter ,jom gjendje depresive po shum von e kom kuptu qa osht depresioni po un smendoj aniher me myt veten ma perpara i mys tjert,qaj shpesh por me shum nga inati e xheloia ndaj tjerve qe kam qe pe shijojn jeten e un e vetmume,mpelqen kur ti shoh njerzt tu u shkatrru komplet po kajher pom doket qe pi boj vetes dom edhe shum leht m ndizet deshira per hakmarrje mpelqen me pas pushtet ndaj tjerve deshira jem ma e mahe po e vrej veten qe spo jom e aft veq me mashtrime,as per dashni smendoj edhe pse kom pas do takime n jet tem lidhje asniher un sdi e as nuk muj mu dashuru nkerkon se kom veq urrejtje e martesen kom qef veq per reputacion edhe per arsyje materiale jo per diqka tjeter

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: