Virgjiniteti

Virgjiniteti

Kam kryer mardhenie me te dashurin po skam pasur asnje pik gjak, cfar mund te ndodh eshte hera e par qw e kam bere!!

Një koment për “Virgjiniteti”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Jo te gjitha vajzat e virgjera kane gjakderdhje gjate aktit te pare seksual. Me shume informacione mund te gjeni ne kete video.
  https://www.youtube.com/watch?v=KmqoQg1-BJE

  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: