virgjeria

virgjeria

kam ngel shtatzan e virgjer dua ta abortoj dhe a humbet virgjeria ime

Një koment për “virgjeria”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Te keshillojme te beshe nje vizite te gjinkeologu per te marre pergjgije ne gjitha pyetjet qe ke.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: