Virgjeria

Virgjeria

Pershendetje desha te pyes kam humbur virgjerin 5 dit me par kam pasur dhimbje te shpeshta ne fund te barkut edhe vagina enjtur dhe tani me vjen shpesh te bej urinen dhe kam djegje dhe shum pak gjak derdhje qfar te bejë

Një koment për “Virgjeria”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Ju rekomandoj te beni nje analize te urines dhe nje kontrolle te gjinekologu.

    Gjithe te mirat,
    Dr. Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: