Vetvrasja

Vetvrasja

Lutem te mbyll syt, por me lendon mendimi ku do le prinderit vetem, vtm mua me kan tani.

2 komente për “Vetvrasja”

 1. admin says:

  E dashur MiMi faliminderit qe na ke shkruar. Pyetja jote i eshte derguar ekspertit te faqes dhe shume shpejte do marresh nje pergjgije.
  Ne nderkohe te ftojme te flasesh online me psikologet ne chat. Oraret se kur ka psikologe onlione i postojme ne Instagram the Facebook.

  Video udhezuese per te nisur nje chat ne nukjevetem.al
  https://youtu.be/ZjcLbXs-QxM

  Na shkruaj per cdo gje!
  Nukjevetem

 2. Almandina Guma says:

  Përshëndetje e dashur

  Faleminderit mbi të gjitha që na ke shkruar.

  Në fjalën tënde “lutem” ndjej se ka shumë dhimbje dhe trishtim te ty, aq tejmbushës sa nuk durohet dhe një pjesë e jotja do ta pushojë këtë dhimbje, do që ta asgjësojë atë që të mundon.

  Po aq sa ka një sens që ka njerëz përreth teje që kur ti përmend që do lëndohen, do të thotë që ka afeksion e dashuri e kujdes përreth, edhe pse ma merr mendja se ata nuk dinë shumë rreth situates.

  E kam të pamundur të kuptoj më shumë, por do të ftoja në chat në një nga oraret me ekspertët ose të drejtohesh për ndihmë te psikologu sepse besoj se do mundesh të ndihmohesh në gjithë këto që ndjen. Po ashtu të flasësh me familjarët e tu mund të ndihmojë të kalosh këtë moment të vështirë.
  Nuk mendoj se ndihmon kur ndihemi kaq vetëm dhe në erresirë dhe qëndrojmë po vetëm ne ato që përjetojmë

  Faleminderit dhe mbetemi në kontakt

  Alma

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: