Vetvrasja

Vetvrasja

Përshendetje shpresoj të jeni mir.
Kështu deshta me ju thënë diqka.
Shpresoj të mos ju marr kohën faleminderit për mirëkuptim.
Nuk po mundem vallahi se di deri kur se në bark po më vlonë me bo vetvrasje.
Po më dalin analizat keq nuk po mundem disi me u merr me veten nuk ka mbetë zgjidhje tjetër përpos vetvrasjes.
Nuk po kryen punë asgjë as psikologu as psikiater as linja e jetes as hiq asgjë.
Janë tentimet si i kam pasur shumë herë po mendoj një datë me e lën për me bo vetvrasje.
🤕😓
Ma mir hiq mos të kisha lindur.
Se me pas punë me gjithkënd.
Krejt qka po më duhet është me e shenu letren edhe me u përshendet me të gjithë.Kaq kisha Natën e mir.

6 komente për “Vetvrasja”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,
  Faleminderit qe na ke shkruar dhe ke marre guximin te ndash me ne nje shqetesim tendin. E kuptojme qe je duke kaluar nje moment te veshtire dhe situaten ne te cilesh ndodhesh por nuk je vetem në gjithe ketë që po ndjen! Eshte e veshtire, por fakti që ti na shkrove tregon gjithashtu që po mendon per zgjidhje te mundshme qe mund ti diskutojmë. Mund te na shkruash serisht dhe te ndash me ne dicka me teper mbi gjendjen qe po kalon.

  Jemi ketu per ty!
  Stafi i nukjevet

 2. Fidan says:

  Jo moter gabim mos Se osht shum gjynah ajo veper por do ja dalish besom Se Edhe une kam menduar perpara si ti por jo jo forcoje veten do ja dalish me ndimen e stafit apo mjekve dhe lute zotin sat mujsh ishallah bohet mir per ty

 3. Vetvrasja says:

  Përshendetje shpresoj të jeni mir.Mir ja që po i diskutojmë qka me diskutu nuk po kryen punë asgjë përpos zgjidhjes së vetvrasjes asnjë zgjedhje nuk ekziston nuk meritoj unë me jetu qoftë një ditë me pas si ditë të mir po si me jetu në ferr jo si po jetojmë në KS a mo është puna se njerzit ja ba të egër qoftë për diqka më të vogel pritojnë me u qu me marr vet jo ti nuk din aty jo ti nuk din ktu jo ti je budall mir budall jam si qajë dërrasa e jetoj se do vie ajo dit dikush ka me më kërku po s’ka me më gjetë.

 4. Vetvrasja says:

  Fidan ku po mendon me u bo mir qysh si dhe pse po mendon hajde po e zo si po flasim ne po ti ke familje shum më të mirë se e imja.

 5. Nukjevetem says:

  Me vjen keq per gjendjen tone po ti duhesh me kuptu njo qe Zoti njerzt qe i don i Sprov qa fiton nese e vra veten pse mi katil i shpirtit ton qu merre veten te mir kushtoja vetes nje jav koh pusho flej mbushu energji qohu aktivizohu fillo me punu me veten mendo per endreat tua lufto mi arrit asnje rrug nuk eshte e lehte dhe vete jam ne sitauta te kqia jam sprovu jam merzit kom kaj po asnihere skim mendu me demtu veten po gjithmon kom lufti per andrrat e mia edhe ti bonu e fort se pasha Madhnin e Zotit nul fiton njeri sen lur menon me demtu veten mos e ngarko shpirtin ton bon lutje te Zoti me ta lehtsu lej Zotit me gjyku ata njerzt qe te demtoj tani ti duhet te mendosh se si mu nxerr prej asaj situate ti ski koh me lendu veten Jeta eshte e bukur duhet ta shijosh duhet te behesh e fort je Femer duhet ti tregosh te gjithve se un jam dal edhe pa ju se un ja dal edhe kur ju me lendoni dmth ty nuk te lendon askush me shu se vetja se i merr gjerat afer vetes ti duhet ti forcosh ndenjat tua dhe te mos merzitesh per as njeri ti ke vler me te madhe se tthesart e botes dikush smun me Jetu pa ty duhet me mendosh thell para se te besh diicka duhet te filloosh me terapi po Depresioni ose Ankthi don durim kohe dhe pekushtim se nuk largohet leht po ti duhet te tregosh sa e fort je uroj te jjesh mir dhe te kaloj gjendja sa me shpejt Amin

 6. Vetvrasja says:

  Mirëmbrëma shpresoj të jeni mir .
  Po kam fillu me seanca.
  Tash si do shkoj se di nvaret.
  Vetëm dita e parë më ëdhtë dukur zor shumë me Psikolog.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: