Veq po kaj ju lutna ndihmomni

Veq po kaj ju lutna ndihmomni

Pershendetje jam 25 vjeqare
Ne lidhje qe 1 vjet e 1 muj lidhja jem osht ne distanc , frajeri im jeton jasht .
Jom tu ni qe disa dite shum e merzitshme veq po kaj mka kap stres i kursit te gjuhes gjermane saqe as spo muj mu koncentru me msu per ta , largesia e frajerit pom merzit shum
Dalnet e ti qdo dit pom mysin krejt, a muni mem kshillu qysh me marr jeten ma chill pa stres pa kajt se e prisha kryt e tem tu kajt qdo dit tu merzit per sene thjeshta sdi pse
Frajeri jemi qe 1 vjet e 1 muj asni arsye sma ka jep me dyshu per naisen po sdi pse sa here aj del un merzitna edhe kaj edhe ati i kom than sa here del qe po del shpesh aj ma bon ti e din ku po shkoi me kon po dal pse po bohesh marak qysh me hek qit sen te vetja jem ju lutna shum kshillomni

Një koment për “Veq po kaj ju lutna ndihmomni”

  1. Anonymous says:

    Pershendetje e dashur
    Edhe une jam ne lidhje ne distance dhe te kuptoj shume mire ne aspektin e merzise qe po e kalon momentalisht. Ndihesh keq dhe eshte shume normale… me vjen keq qe po e kalon kete
    Menyra se si mund ta kalosh kete eshte qe te mundohesh te vendosesh nje orar gjumi per veten dhe te mundohesh te qetesohesh. Eshte periudhe e veshtire por sapo te kalon edhe pak kohe ki me e pa qe do te permiresohet, thjesht mundohu me u qetsu e me u marr me diqka tjeter nese ste merr gjumi psh. Shiko ndonje film, lexo ndonje liber interesant edhe trurit tregoj qe ti duhet ta duash veten me shume e nuk do e lendosh zemren tende e trurin duke u merakosur per mendimet negative qe te vijne ne mendje. Injoroj mendimet se veq te lendojne tyy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: