Vaksina e Covid 19

Vaksina e Covid 19

Pershendetje. Jam shtatzene ne muajin e 8, deshta me marr vaksinen per COVID-19, por nuk po di se a ka ndonje efekt negativ te beba nuk po kam njohuri rreth kesaj pune. Nese mund te me ndihmoni, faleminderit.

Një koment për “Vaksina e Covid 19”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Po me vjen keq por nuk ka asgjë zyrtare sa i perket vaksinimit dhe shtatëzanise,prandaj qdo sugjerim është personal e jo i bazuar.

    Cdo te mire,
    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: