Te dua

Te dua

Dua ti them nje vajze : kam ndenja per ty

Një koment për “Te dua”

 1. admin says:

  Pershendetje i dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Eshte shume e bukur kjo qe duash te beshe, me nje fjali si “Kam ndjenja per ty” do shprehesh ndjenjat e tuaja dhe pavaresisht si do reagoj vajza, kjo eshte nje nga gjerta me trimerore qe mund ti beshe per veten.
  Te lutem na lajmero se si do shkoj! Nukjevetem 🙂
  Me shume dashuri,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: