Suicidi

Suicidi

Dua ti jap fund jetes

2 komente për “Suicidi”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar, edhe pse nje fjali te vetme.
  Nuk ke shkruar nese je gauze apo djale, cfare moshe je, dhe cili eshte shkaku i deshires per te vdekur?
  Te gjithe ne ne nje moment apo tjeter kalojme periudha ne jete, kur nuk shohim ndonje zgjidhje tjeter, pos vdekjes.
  Te lutem te na shkruash prap dhe na spjego pak situaten ne te cilen gjindesh.
  Mos harro se edhe ne keto moment qe po kalon nuk je vetem.
  Na shkruaj serish.
  Stafi Nukjevet

 2. ngom ti mu says:

  Po vdekja nuk osht zgjidhje e problemeve vetem jepi kohe vetes edhe 1 muaj edhe do e shohesh se ke menduar gabim

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: