Strijat

Strijat

Pershendetje stafi dhe te gjithve ketu 😊 Jam nje vajz 18 vjeqare pyetja ime ishte kjo, kam vrejtur se ne kuka kam pak strija, e nuk e kam par si problem e kam vrejtur moti kohe qe i kam ato strija sjan aq shum sa per te bere panik, po se kam pare si problem kete gje, desha tju pyes a jan rrezik strijat per nje 18 vjece, ose a ka problem diqka sepse sa lexova ne internet ishte diqka normale, dhe tha qe mund te jet shtimi i shpejt i peshes, ose dopsimi i shpejt, por kohen e fundit un kam shtu 4 kg mendoj se esht shtimi peshes tek une qe jan formuar, ju falenderoj shum

Një koment për “Strijat”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit per pyetjen,
    Strijat ndodhin ne rastin kur lekura humbet elasticitetin si pasoje e shtimit te shpjete te peshes apo humbjes se saj. Shumica e vajzave kane strija dhe nuk jane te rrezikshme apo per tu shqetesuar.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: