Stresi,qetsues

Stresi,qetsues

Pershendetje
Jam 25 vjec bashkejetoj me t dashuren 23 vjec
Ajo ka ca koh q esht shume e stresuar sidomos nga shkolla
Qan pothuajse dit per dit, zihet me mua dhe esht n nje gjendje shum te renduar e cila mka renduar dhe mua
Cfar ka ndonje qetsues t lehte qe mund t marr pa recete ne farmaci

Një koment për “Stresi,qetsues”

  1. admin says:

    Pershendetje
    Ju falenderojme qe na keni shkruar. Mesa po kuptojme e dashura juaj po kalon nje situate te veshtire emocionale dhe mendore. Kjo situate ndikon sjelljen e saj dhe ndaj jush si partner. Mundohuni t’i tregoni asaj qe po i qendroni prane dhe jeni aty per te. Bejeni te flase per gjerat qe e shqetesojne ne menyre qe te gjeni nje zgjidhje te perbashket. Persa i perket qetesuesve nuk keshillojme te merrni qetesues ne farmaci pa recete pervec se me rekomandim te ekspertit te fushes. Dhe nese gjendja e saj vazhdon te mbetet po njesoj apo te perkeqesohet, ju sugjerojme te beni nje konsulte me nje psikolog apo psikoterapist.

    Ju urojme gjithe te mirat.
    Stafi i Nukjevet.

Leave a Reply to admin Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: