stres

stres

pershendetje jam ne nje periudh shum stresive,pa zgjidhje ndjehem gati tere kohen nje ndjesi djegie ne gjoks,nuk e di a kam ankth apo jam gjendje depresive.a duhet te kurohet kjo gjendje apo do kaloj me koh

2 komente për “stres”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Te lutemi te na dergosh pak me shume detaje rreth asaj se cfare po ndodhe ne jeten tende qe po te shkakton kaq shume stres? Sa kohe ka qe ndjehesh e stresuar? Ke biseduar me ndonje njeri te afert rreth asaj se si po ndjehesh?
  E mirepresim letren e radhes.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. Anonymous says:

  pershendetje un jam nje nene me femijen me epilepsi dhe dyshoj dhe autizem,ky vit ka qen tere kohen neper spitale dhe kjo djegje ne gjoks me shoqeron gjith kohen mundohem te mendoj pozitivisht por perseri deshperimi me mbyt.Jam e vetme me bashkeshortin pa familen afer jasht shteti skam socializim as mundesi te punsohem
  shkaku i femijes gjithmon ne mbikqyrje

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: