steroide anavar

steroide anavar

Pershendetje ju lutem urgjentisht nje pergjigjje nga nje gjinekolog. Une ushtroj fitnes dhe kam filluar te perdor steroidin anavar dhe CLA -n por tash qe mkane ardh menastruacionet dy ditet e para ishte ne rregull dhe si mora ndersa ditet e fundit kane fillu me vjen gjakk me ngjhre kafe te erret ndersa sot ne fajt eshte dashur te ktyhen menstruacionet. cfare eshte ? a eshte ne rregull a do me kryhen apo me vijne tash kshtu apo qte bej?

Një koment për “steroide anavar”

  1. admin says:

    Pershendetje,

    Per te marre nje pergjgije te sakte rreth crregullimit te menstruacioneve ju sygjerojme nje vizte te gjinekologu. Tek pas egzaminimit dhe analizave te duhura mund te kuptohet nese shkaku i crregullimt te ciklit jane sterodite.
    Gjithe te mirat,
    safi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: