Shtatzania

Shtatzania

Pershendetje kam bere marredhenie te pambrojtur per her te pare me daten 26 nentor, cikli ka pas mem ardh ne daten 6 dhjetor e tani eshte data 11 e ende si kam ?!
Them qe kam dhimbje si te ciklit, gjoksi me dhemb humbje homori

Një koment për “Shtatzania”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Te keshillojme si hap i pare te beshe nje test shtatzanije.
  Nese tests rezulton negativ athere nuk ke arsye per shqetesim.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: