Shtatzania

Shtatzania

Pershendetje kam pasur mardhenje me te fejuarin vetem ferkim te pjeseve gjenitale dhe jam e virgjer,kam munges cikli,ka mundesi te jem shtatezan?

Një koment për “Shtatzania”

  1. admin says:

    Pershendetje Nina,

    Nese ka ndodhur ashtu siq e ke pershkruar, dhe nese partneri nuk eshte derdhur ne zonen intime, athere nuk ka asnje mundesi te jeshe shtatzane, dhe eshte thjeshte nje vonese cikli.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: