Shtatzania

Shtatzania

Pershendetje, Un kam ber 4 teste dhe me kan dal pozitiv,qe jam shtatzan, Por pastaj kur kam urinuar me ka derdhur gjak, kam ber perseri edhe nje test tjeter pas gjakut, perseri ka dal pozitiv .A esht e vertet qe un jam shtatzan.
🤲🥺🥰

Një koment për “Shtatzania”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,
  Nese test ka rezultuar pozitiv athere je shtatzane.
  Nese e mendon abortin, te kishillojime qe sa me pare te kontaktosh nje gjinekolog dhe te konsultohesh dhe do ishte mire te keshe mbeshtetjen e nje personi te aferte ne kete periudhe (ndonje familjar i besueshem, shoqe etj).
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: