shtatzania

shtatzania

pershendetje qe 1vit jam martuar dhe nuk po mbes shtatzene, menstracionet i kom te rregullta cdo 28 dite, kemi bere kontrolle ne mjek dhe une e burri jemi mirë jam shum ne marak pse spo mundem te mbes shtatzane, me pas po fillon stresi mendime negative sikur cfare do ndodh sikur te mos mundem te mbes fare?? jam e stresuar🥲

Një koment për “shtatzania”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Nese ju dhe burri nuk keni ndonje problem, athere nje nga faktoret mund te jete edhe niveli i larte i stresit qe keni dhe frikes se nuk do mbetesh shtatzane.
  Do te rekomandonim te fillosh me joga apo meditim, te jeshe sa me e relaksuar dhe me burin te kaloni sa me shume momente te bukura dhe relaksuese se bashku, dhe te veni si prioritet mardhenjen tuaj.
  Ju urojme gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: