Shtatzania

Shtatzania

Pershendetje,kam gati 2 muaj qe jam martuar por me shqeteson nje gje ne muajin e pare kisha seks te mbojtur por ne muajin e dyte jo me fryhet barku por nuk kam te vjella dhe asgje tjeter a duhet te bej test
FALEMINDERIT,

Një koment për “Shtatzania”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Per te hequr cdo dyshim mbi nje shtatzani te mnudshme ju rekomandojme qe te beni nje test shtatzanie.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: