Shtatzania

Shtatzania

Pershendetje, kam 5muj qe po tentoj te mbes shtatzene, por nuk po ben nuk e di po merzitem shum te mjeku nuk kam qene ende por me kan rekomandu per kit qajin virak me perdor ish shum i mire per me mbet shtazan edhe per infeksion pot te ndihmojke se une kam pak infeksion une tash menstraucionet me kan ardh me daten 24 Gusht se me 19 Korrik kom pas ma heret e mendova qe po mbes shatzan por jo e a kishi mujt mem ndihmu kete qajin virak a me perdor por edhe disa vitamina ishin qe pot nihmojshin!

Një koment për “Shtatzania”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Une nuk kam informacione shkencore per rezultatet e qajit qe e cekët. Ju rekomandoj ta vizitoni nje Gjinekolog qe miret me infertilitet per konsulltime.

    Gjithe te mirat,
    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: