shtatzani

shtatzani

Pershendetje , deshta me ju pyt a eshte normale cikli menstrual me ardh mas 28 dite , mujin tjeter mas 25 dite , se po dyshoj per shtatzani , a ka munsi ky sen per ket a eshte normale ?

Një koment për “shtatzani”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe falemindetrit qe na keni shkruar. Ndryshimet apo vonesat e ciklit menstrual mund te ndodhin si pasoje e crregullimeve hormonale, stresit apo edhe ndonje shtatzanie te mundshme. Nese dyshoni per shtazani, vizita tek nje mjek gjinekolog ose kryrerja e nje testi shtatzanie mund te jene menyra per te hequr dyshimet tuaja.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: