Shqetesim

Shqetesim

Pershendetje, jam nje Teuta. Kam pasur nje shqetesim shum te madh, grindje te madhe ofendime bertitma. Ka kaluar kohe e gjat gati NJE vit. Dhe shpesh po me verdisen ne Koke ata fjale qe jan thene ne ato momente te grindjes. Kur me sillen ne koke ata fjal me miret mendja. Каm frik mos po me ndodh dicka e padeshiruar.
Me respekt nga Teuta

2 komente për “Shqetesim”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Ju ftojme te na tregoni dicka me teper rreth situates qe ka ndodhur dhe personit me te cilin jeni grindur ne menyre qe ekspertet t’ju japin nje pergjigje me te plote dhe ndihmuese.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

  2. Teuta says:

    Ai shpifte gjëra shum të rënda ndaj meje, dhe më akuzoi pa pritur fare para të gjith të punësuarve. E ndjeva veten shum e shqetësuar sepse e dija pafajsin time, edhe përkundër që dëshmova pafajsin time Ai prap edhe sot vazhdon ta prish kolektivin me shpifje i prish raportet njerëzore mbrenda kolektivit. Isha në kontrol tek nje Psikiatër dhe më bëri inçizim të kokës dhe erdhi në përfundim se TCD faktor është në rregull. Kur më rikujtohen ata bërtitma me vie sikur të më ik vetëdija dhe mendja. Ju faleminderit për ndihmën e juaj. Me respekt Teuta

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: