Shendeti

Shendeti

Kam nje si kokerr poshte nofulles nuk dallohet por vetem kur e prek poashtu nganjehere kam dhimbje te veshit ne ate ane dhe mpirje te asaj ane.

Një koment për “Shendeti”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Ju rekomandojme te beni nje vizite tek mjeku i familjes per te percaktuar nese keni nevoje per te kryer ndonje ekzaminim specifik lidhur me shqetesimin tuaj.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: