seks

seks

Pershendetje
Jam nje vajze pa pervoje sa i perket marredhenieve, dhe me te dashurin tim para ca ditesh kam pasur vetem ferkim te organeve gjenitale por pa ndodhur ejakulimi i te dashurit ne vagine por po friksohem qe mund te jem shtatzene, pasi kam disa shtrengime ne fund te barkut

Një koment për “seks”

  1. admin says:

    Pershendetje Tringa dhe faliminderit qe na ke shkruar.

    Sipas asaj qe ke shkruar nuk ka asnje mundesi te jeshe shtatzane.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: