Seks

Seks

Jam e fejuar qe 3vite dhe kam frikë shum ta humbas vergjerin nuk e di pse?

Një koment për “Seks”

 1. admin says:

  Pershendetje Jara,
  Faliminderit qe na ke shkruajtur. Per te kuptuar me mire firken qe ke mund te komunikoni drejtperdrejte me psikologet tane nepermjet chat, ne oraret te caktuara te cilat publikohen dhe perditesohen cdo dite ne rrjetet tona sociale. Shikoni videot udhezuese me poshte dhe nese hasni veshtiresi na kontaktoni serish.

  Video udhezuese per te nisur nje chat ne nukjevetem.al
  https://youtu.be/ZjcLbXs-QxM

  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: