Rrathet e zinj

Rrathet e zinj

Pershendetje desha te pyes per rrathet e zinj posht syve si ti eliminojm nuk jan gjenetike i kame qe 1 jave nuk largohen

Një koment për “Rrathet e zinj”

  1. admin says:

    Pershendetje i dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Shkaku i rratheve te zinje ne rastin tende mund te jene si pasoje e mungeses se gjumit. Do te sygjeronim qe se pari te provosh te keshe nje orar te rregullt te gjumit.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: