Puqrrat ne vagine

Puqrrat ne vagine

Pershendetje jam 23 vjeqe e fejuar ka4 vite qe kam mardhenje intime me te fejuarin dhe sme ka ndodhur te kem dhimbje gjat aktit seksual,kohen e fundit po kam dhimbje dhe djegsim gjat aktit dhe ne vagine kam pare te me jen shfaqur disa puqrra te imta kam djegsim dhe nuk po guxoj ti preki me shkakton dhimbje dhe shpesh her ne megjes edhe kruajtje , kisha dashur te di nese dikush ka pasur nje eksperience te till te me sugjeroj diqka apo qfar mund te perdori nje keshille apo duhet gjithsesi te vizitohet tek mjeku, faleminderit pras pergjigjjen tuaj!

Një koment për “Puqrrat ne vagine”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Ju rekomandojme te beni nje vizite tek gjinekologu per nje kontoll nga afer per te percaktuar shkakun e shqetesimit tuaj dhe trajtimin qe duhet te merrni ne rast se do te keni nevoje.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: