Psikolog

Psikolog

Pershendetje deshta te filloj me psikoterapi po nuk e di me cilin psikolog te konsultohem mundesisht rrethin Gjakove-Peje . Faleminderit paraprakisht

4 komente për “Psikolog”

 1. admin says:

  Pershendetje Kiko dhe falimiminderit qe na ke shkraru.
  Te lutem na dergo nje kontakt, qe vehemi ne komunikim te drejtperdrejt.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. admin says:

  Pershendetje,

  Kontakt na dergoni ketu ne faqe. Ato nuk do te postohen por do ju kontaktojme ne ne emailin e juaj.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 3. kiko says:

  Spo ju kuptoj hiq as ku me jau dergu kontaktin te nderuar .

  1. admin says:

   Pershendetje,
   E shkruani ketu si koment.
   Stafi Nukjevet

Leave a Reply to admin Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: