Pse

Pse

Pse meshkujt ftohen nga nje femer pa ndonje arsye?
Ajo e cila e don, i jep perkrahje e te gjitha

2 komente për “Pse”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,

  Pyetja qe ke bere eshte mjaft komplekse dhe nuk ka nje pergjgije te vetme apo te thjeshtezuar. Ka shume faktore qe ndikojne ne nje lidhje ne mes te dy personave. Mund te na shkraush pak me shume per situaten?
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. Anonymous says:

  Kerkoj te ndahet me mua, kur une kam pas arsye me shume mu nda prej tij se sa ai.
  E kam perkrah ne cdo rast, kam qene per to gjith, pavarsisht situates ose gjendjes se tij financiare e emocionale.
  Kemi pas terheqje fizike, edhe kemi qene te kuptueshem ne komunikim, dmth nuk kemi pasur konflikt kurre.
  Ka pas plane per ne, per te ardhmen. Ndoshta nuk i ka mendu realishr qato, po te pakten i ka thon, edhe me ka dhan shpresa.
  Nuk e kuptoj pse te dhojn shpresa (tu dasht me te njoftu me nanen, tu bo plane per lidhje familjare, fejese), e ne fund dojn me u nda vet?
  Ne fund te thot nuk e di pse, veq nuk po shkon, ose nuk po kom ndjenja mo. Kur ne fakt 4 dite para ndarjes te thot duhet mu feju mo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: