Problemet

Problemet

Pershendetje stafi.Mendoj qe kam probleme emocionale se shum shpesh nuk ndihem e dashur..Psh ndihem se askush nuk me don ashtu si dua un.Ndjej nevoj te kem perkrah dikon qe me dhuron dashuri vemendje dhe qe me kupton.E kam shum problem te shprehem.Qfar mendoni ju a me ka munguar dashuria qe ndihem keshtu apo jan thjesht ndryshime emocionesh.Faleminderit

Një koment për “Problemet”

  1. Anonymous says:

    Pershendetje A ka mundesi me kthy pergjigjje.Faleminderit shum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: