Periodat

Periodat

Pershendetje! Doja te pyesja nese kemi cikel te rregullt nese periodat mund te vijn dy muaj nga 28 dit edhe muaj tjeter 31 dit . Mua zakonisht me ndodh kjo gje qe cdo muaj i pres ne interval prej 28-31 dit. A ka ndonje problem ketu
(Pasi me heret kam qe me Pcos por mjeku me ka then skam nevoj me per medikamente )

Një koment për “Periodat”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe te falenderojme qe na ke shkruar.
    Nga cfare ju tregoni, nuk ka asnje arsye per t’u shqetesuar pasi kohezgjatja 28 – 31 dite e ciklit menstrual eshte kohezgjatje normale e tij.

    Gjithe te mirat.
    Stafi i Nukjevet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: