Pergjigjuni ju lutna kshillomni

Pergjigjuni ju lutna kshillomni

Pershendetje jam 25 vjeqare lidhja jem e pare qe e kom ne jete edhe foli me dikon , lidhja jem osht ne distanc ton kohen kom veq mendime negative kry tutna shum menja veq per keq pom shkon i kem bo 8 muj lidhje bashk asnihere sjem perla as rrok per naisen hale , un pe kom ni problem se nese aj sum shkrun ose thirr ma gjat se dy ore on mytna tu kajt edhe mejher menoi qe u ftof prej meje spo don me fol me mu, qysh me hek qeto menime qysh me bo vete mat fort mos me kajt qdo here se shum pe merziti veten ju lutna ama ni kshill

2 komente për “Pergjigjuni ju lutna kshillomni”

 1. admin says:

  Pershendetje Besmira dhe faliminderti qe na ke shkruar.
  Ke shkruar se je ne nje lidhje online qe 8 muaj, dhe shpreh frikerat qe ndjene ne mungese te komunikimit edhe per nje kohe te shkurter.
  Pyetja qe kemi per ty eshte: pse nuk jeni takuar me kete person? Kenin plane te takoheni?
  Do te te sygjeronim qe sa me pare te takes personal me te cili je ne lidhje online, pasi vetem kontakti personal mund te te ofroje nje mundesi te vleresosh personi me te cilin ke krijuar kete raport dhe te verifikosh ndjenjat e tuaja se sa jane reale.

  Cdo lidhje qe fillon online patjeter duhet te kalon ne takime live.
  Gjithe te mirat,
  Safi N ukjevet

 2. Besmirja says:

  Pershendetje
  Un e kam takur personin edhe live kemi qendruar se bashku , lidhja jon eshte familjarisht jemi takuar dhe me familje , problemi in qendron te frika se si ta largoj frigen si ti largoj mendimet negative

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: