Patenta

Patenta

Pershendetje jam nje djal dhe problemi im eshte qe nuk arrij dot te mar patenten . Un e ngas shume mire makinen po sa her qe futem ne provim i harroj te gjitha. Dhe doja te pyesja personat qe jane ketu a e keni mare ndonjehere patrnten me heren e 5 ? Dhe mua nje mundesi me ka mbet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: