Nuk mund Ti harroj Edhe gjerat me Te vogla

Nuk mund Ti harroj Edhe gjerat me Te vogla

Gjithqka Qe ka ndodh me perseritet ne krye Si zakonisht gjerat Qe mu me doken Te padrejta nuk me len Te qet
Qe nje koh Te gjat nuk ndihem hiq mir nuk di Qka Te bej

Një koment për “Nuk mund Ti harroj Edhe gjerat me Te vogla”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na keni shkruar. Ju ftojme te na tregoni pak me teper mbi shqetesimin tuaj ne menyre qe te merrni nje pergjigje me ndihmuese nga nje prej eksperteve te faqes. Prej sa kohesh e ndjeni kete shqetesim? A ka ndodhur ndonje situate specifike kohet e fundit me ju? Ju thoni qe nuk ndiheni hic mire? Cfare ndjeni mund te na e pershkruani pak me teper? Mirepresim pergjigjen tuaj.

    Gjithe te mirat,
    Stafi i nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: