Nuk me pelqejn njerëzit

Nuk me pelqejn njerëzit

Pershendetje te gjitheve. Jam nje 30 vjeçar, dhe koheve te fundit (ndoshta qe 3-4 muaj) kam fillur te mos i pelqej fare njerëzit ne pergjithësi. Ngado që shkoj qe shoh njerëze me pengojnë, me pengojnë bisedat e tyre edhe pse gjatë tere kohes rri me kufje ne vesh vetem te mos e degjoj askënd. Me shumë (shumë me shumë) preferoj te qendroj vetem se sa me njerëz te tjera.
Desha te ju pyes a ka dikush qe eshte ndjeh keshtu dhe si e keni kaluar kete (nese e keni kaluar)?!

Një koment për “Nuk me pelqejn njerëzit”

  1. Anonymous says:

    Hello
    Ndoshta kjo vjen per shkak te zhgenjimit,lendimit dhe mendon se gjeja me e mire qe ti mund te besh eshte te mbrosh vetveten ,te rrish larg tyre,oe ndoshta je i lodhur dhe deshiron te zhytesh ne qetesine tende,te shkeputesh nga grumbuj njerzish.rremuja ndonjehere bisedat e kota qe ata bejne.Eshte normale deri diku nqs ti mendon se ke nevoje per kohe per te qendruar me veten tende,por distancimi per nje kohe te gjate mendoj se eshte i demshme.Mundohu ti selektosh njerzit qendro me pak njerez ata te cilet ndikojne pozitivisht tek ty,psh njerzit qe kane humore,njerzit pozitiv,njerzit te cilet japin dashuri.Ne jemi njerez dhe kemi nevojen per njeri tjetrin,distancimi per nje kohe te gjate,me beso do te te demtoj.Mua me ka demtuar,shume,pasojat e atij demtimi po mundohem ti rikuperoj…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: