Negativiteti

Negativiteti

Pershendetje une jam shum e shqetesuar sepse kam shum mendime te kqia dhe ne njefare menyre mendja e keqe po mi thirr krejt kqiat mem ndodh dhe spo muj jom rahat diqysh edhe nervoz po bana shum me veten kur Pom vin ksi mendimesh negative nga mendja e keqe a mundeni me ma dhan Nje pergjigjje te shpejt

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: