Ndjehem keq

Ndjehem keq

Pershendetje.Ndonjeher ndjen veten se jam e pa menqur se nuk jam e aft per asgje,nuk e di se qfar te bej me jeten time se di se qfar dua apo kush jam.Jam e lidhur me nje djal qe disa vite shpesh her a i me thot se sjam e menqur ose se po veproj si budallaqe,me tregon se qfar te bej,ndjehem keq se pastaj fillon e me bie vetbesimi,jo vetem per te por edhe motra ose dikush nga familja te me thot ndonje fjal,me bie shum vetbesimi. Se di se si te veproj. Te gjith mendojn se nuk prekem nga fjalet por un behem keq dhe ndjehem shum jo e dashur nga njerzit qe me rrethojn, shum e anashkaluar, shum e ulur posht…Qfar me rekomandoni te bej qe te ndjehem mir me veten time dhe te mos e lejoj askend te me bej te ndihem keq?

Një koment për “Ndjehem keq”

 1. admin says:

  Pershendetje Joy dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Problem me te cilat po ballafaqohesh ne relacion me te dashurin, motren dhe njerezit e afert kane ndikura ne vetebesimin tek vetja.
  te ftojme te lexosh artikullin ne linkun poshte, i cili do te te ndihmoj te kuptosh dinamikat dhe sjelljet dhe te ndertosh nje vetebesim te qendrueshem.

  https://www.nukjevet.net/artikull/vete-besimi/

  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: