Ndihme/ Psikiatre / Kontakt

Ndihme/ Psikiatre / Kontakt

Pershendetje te nderuar,
Po me duhet numri kontaktues i psikiatres Shkukrije Statovci.

Një koment për “Ndihme/ Psikiatre / Kontakt”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe na keni shkruar. Ju lutem na dergoni email andrsen tuaj, qe te ju dergojme numrin e doktoreshes.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply to admin Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: