Metodat kontraceptive

Metodat kontraceptive

Pershendetje! Jam nje grua, nje nene e 3 vajzave ka 3 vite perdori pilula kunder shtatzanis por jam ne medyshje se a te provoj kete here spiralen pa hormone apo si te ja bej??? Ju lutem shume

Një koment për “Metodat kontraceptive”

 1. admin says:

  Pershendetje Egzona dhe faliminderit qe na ke shkruar.
  Ka shume sens qe te mendoni per masa mbrojtese me te pershtatshme per ju.
  Do ju sygjeronim te konsultoheni me gjinekologun tuaj per te vendosur se cila nga masat mbrojtese ne treg mund te jene te pershtatshme per ju.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: