Mestruacioneuacione

Mestruacioneuacione

Kam pasur njolla gjaki ngjyr pembe the kam pasur 5 dit vones te mestruacionev the pastaj me kan ardhur gjakderdhje e kafte diten e 2 kam pasur gjakderdhje normale mestruacionesh dhe diten e 3 normale a mund te jem shtatzënë

Një koment për “Mestruacioneuacione”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruajtur.
  Ne moshen tende cikli menstrual nuk eshte ende i rregullt, dhe ngjyrat e ndryshme te gjakut nga ngjyra e pembe e kafte, e zeze, etj jane dukuri shume normale.
  Ke pyetur nese mund te jeshe shtatzane? Ke patur marrdhenije seksuale para ciklit?
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: