Marramendje

Marramendje

Përshendetje jam në moshen 26 vjeqare
Problemi im është që 6 vite
Nuk po e kuptpj qe qka është , më ndodh sikur lekundje gjat gjith kohes , sësht marrmendje po sdi si ta spjegoj si me t shty dikush prapa
Vitaminen d e kom pas munges , tash e kom mir
Gjitha egzaminimet mjeksore i kom kry në rregull, kontrolla te neurolog kardiolog , psikiater , kam perdor edhe terapi te psikiatrit , po asesi nuk mu ka largu ky problem
Po kerkoj ndohm nga njerzit qe ta kuptoj se qfar esht , po ashtu kerkoj ndihm edhe nga ju , sepse njeriu ka nevoj per njeriun
Vetëm unazat e qafes nuk i kam në rregull
Lordos cervikale
Po se di a mund të jet ky shkaktari

Allahu ju ndihmoft

Një koment për “Marramendje”

  1. Lola says:

    Une e kam ket Problem qe Prej 2015 dhe kurr sme esht hjek krejt si ty nuk esht as marramendje por sikur te shtyn Dikush mbrapa dhe du me u rrzu beso nuk di aß si te spjegoj qa esht ndjenje e keqe kam BA mrt mir ne ka dal uune nuk guxoj te dal vet prej shpis, mjekt ne gjermani me kann than e ke psikologjike sepse une vuj prej stresit krank dhe perdori terapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: