Mardhenje per here te pare

Mardhenje per here te pare

Pershendetje jam nje vajz ne moshen 22 vjeqe kam kryher mardhenje per here te pare me partnerin dhe kam pasur gjakderdhje te shumt rreth dy or ku kan vazhduar duke u rralluar vetem me pika por tash kam pak dhimbje ne pjesen e vagines a eshte normale ?

Një koment për “Mardhenje per here te pare”

  1. admin says:

    Pershendetje Xona,

    Te sygjerojme te beshe nje vizite te gjinekologu, pasi per te kuptuar shkaqet e gjakderdhjes duhet patjeter te behet nje egzaminim.
    Gjithe te mirat,
    Staff Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: