Lukthi

Lukthi

Qe veres se kaluar kalova nje virus barkqitje dhe vjellje gati dy jav mora infuzia dhe me kaloj, por pasi me kaloj mua cdo dit deri sot ende me perziet dhe sa her qe ha dicka me yndyr un kam barkqitje dhe perzierje gati te vjell, kam ber analiza te pergjithshme gjaku, kam ber testin e bakteries pylori, kam ber eho abdominale, te gjitha me dalin mir, e sedi cka po ndodh me mua, perse po me perzihet cdo dit, vuaj dhe nga ankthi, por kjo me ngeli qe ate dit qe kalova virusin ju lutem me ndihmoni

Një koment për “Lukthi”

 1. admin says:

  Pershendetje i dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Na vjen keq qe je duke kaluar nje periudhe te veshtire. Me poshte po te dergojme linkun e dy video ligjeratave te pregaditura nga ekspertet e faqes te cilat urojme te te ndihmoj te kuptosh dhe menaxhosh simpotomat qe po perjeton dhe te inkurajojme te vazhdosh te kerkosh ndihme medicinale.
  Ne kanalin tone ne Youtube mund te gjeshe edhe video te tjera informuese rreth shendetit mendor.

  https://www.youtube.com/watch?v=UK0Q-HP–Rs&t=357s

  https://www.youtube.com/watch?v=acySYdLw9Fk

  Per cdo gje na shkruaj prap
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevetem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: