Lukthi

Lukthi

Pershendetje doktor e kom ni problem me lukth qe mndodh zakonisht kur du me flejt ne mbremje mkap nifar bllokimi ngjyks gjdo min mduhet me ndrru krahun e fjetjes mduhet me u mundu me gogsuu patjeter per me u liri pak ose perndryshe nese nuk mkalon gjdo mbramje pom duhet me vjell po ashtu kom edhe rrahje te zemres te shpejt po ashtu punoj dit ne jav masdite ku mndodh qe ha buk n ora ose pi naj tgazume e di qe kjo ma bon masshumti po du disa kshilla prej teje qka me bo qfar kontrolla te mjeku edhe cilat ushqime edhe pije jon te demshme per lukth cilat duhet me i ndalu edhe per kafen kisha dasht me dit nese lejohen kur kem problem me lukth flm pres pergjigjje”.

Një koment për “Lukthi”

 1. admin says:

  Pershendetje Alban dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Nga ajo qe ke shkruar simpotomat qe ke pershkruar ngjanje me ato te ankthit.
  Te ftojme te shiqosh videon ne linkun me poshte e cila mund te te ndihmoj te sqarohesh rreth simptomave qe ke.

  “Çfarë ndodh me trupin tonë kur na mungojnë fjalët për të shprehur emocionet?”

  https://www.youtube.com/watch?v=acySYdLw9Fk

  Gjithe te mirat,

  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Na përcjellni edhe në: