Lidhja bashkeshortore

Lidhja bashkeshortore

Pershendetje
Jam 21 vjeq, e martuar me shume dashuri dhe kemi frytin me te embel femijen tone 1 vjeq, cka mua me brengos eshte lidhja jone e cila filloi trre vite me pare kur filluam kemi qene te lumtur shume, por shum gjera po vazhdojne te ndryshojne, me se shumti ne lidhjen tone nderhyjne familjet, familja e tij ska rrespekt per mua ka ofendime te cilat nuk ke nje vend ku te ankohesh ajo qe dua une eshte qe im shoq ti ndaloj ato ne menyre te rregullt dhe jo me britma, pasi qe nuk do ta kuptojne. Shpesh i them qe ti largojim anash familjet kemi nje femije dhe duhet te jemi te lumtur. Ka nje jave qe sme eshte paraqitur ne telefon bashkeshorti, nuk deshti te ja dije as per femijen e tij edhe pse brenda tij e vuan shume. Kur shkoj te bisedoj me te me flet nena e tij dhe te njejta gjera pas nje ore me thote edhe aj, gabimi im i vetem eshte se nuk kontrolloj dot nervat kur behet dicka e padrejt ndaj meje nuk mjnd te toleroj. Ai me thote gjithe kohen me ke lenduar nenen me ke lenduar zotin tim pasi qe sipas tij nena per te eshte zoti. Por kush jam un thot ti je gruaja. Nuk e di cfare te beje jam e merzitur per ndarje nuk ma thot zemra por edhe ne nje lidhje ku smirret vendimi nga ne por nga dikush tjeter. Nuk po mundem😕

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: