Lidhja

Lidhja

Pershendetje, jam nje vajz shume e re 18 vjeqare.Jam ne nje lidhje serioze familjare dhe jam gati per mu feju.Problemi im eshte se kam nje te dashur jo stabil dhe ka fillu t jete shume i luhatshem.Ne fillim ka qene shume i mire edhe kur eshte i qete eshte shume i mire, po fjalet e tij te zakonshme jane “ti sdin mem ba per vete” me ndihmoni te dal nga kjo situat dhe ta beje per vete dhe qe lidhja te mos jete monotone.

Një koment për “Lidhja”

  1. Noone says:

    E dashur mos humb kohen me dike qe nuk eshte stabel. Ta them nga eksperienca. Do doja shume te ma jepte kete keshille dikush kur isha ne moshen tende. Je e re ne lule te rinise e ke jeten para mos e humb duke shkuar pas dikujt qe nuk di te te vleresoje. Fokusohu tek studimet dhe stabiliteti yt si femer e di do mendosh he se do ndryshoje me kohen edhe mundet po mundesite me te media jane qe jo. Nese nuk je e sigurt per ate flit me familjen me babain tend se pari dhe shpjegoji si sillet ai me ty. Nese eshte prind qe kupton dhe do me te miren per femijen e vet do te te japi keshillen qe duhet po kurre kurre mos e sakrifiko jeten tende vetem sepse mendon se ashtu duhet . Me te mirat

Leave a Reply to Noone Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: