Kokedhimbje

Kokedhimbje

Pershendetje.

Jam 26 vjecar dhe koheve te fundit po e kam nje shqetesim qe po nderlidhet me dhimbjen e kokes. Koheve te fundit kur po kollitem fort ose kur po teshtije po e kam nje dhimbje te mesatarisht te mprehte ne anen e djathte te kokes, kjo dhimbje zgjate 10-15 sekonda dhe ndalet. Por gjate kohes e kam nje ndjesi shtrengimi ne anen e djatht te kokes, ne pjesen temporalis dhe rreth syrit dhe me raste edhe qafa me shtrengon. Qfar me duhet te beje? Ju faleminderit

Një koment për “Kokedhimbje”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.
    Do te keshillonim te beshe nje kontroll te nje mjek Neurolog per te bere analizat e duhura dhe per te kuptuar se cfare po te shkakton keto shqetesime.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: